Witam z firmą LEXPERTISE BIURO TŁUMACZEŃ współpracuje od końca 2010 roku w zakresie tłumaczeń dokumentów samochodowych. Od tamtej pory zleciłem tłumaczenie dużo ponad 100 kpl. Za każdym razem terminowo, bezproblemowo. Kontakt – zawsze bezproblemowy, ceny atrakcyjne. Wcześniej współpracowałem z Read more

Read more

Usługa tłumaczenia świadectwa dojrzałości została wykonana internetowo. W ekspresowym czasie jednego dnia dostałam skan z tłumaczeniem. Obsługę biura oceniam na bardzo miłą i profesjonalną. Polecam tę firmę gorąco!

Read more

Świetny kontakt usługi wykonane terminowo i bez zarzutów. Jestem bardzo zadowolona z usług.

Read more

Bardzo serdecznie polecam!!! Szybko, sprawnie i rzetelnie. O gotowym tłumaczeniu dostałam zarówno potwierdzenie mailem jak i SMS-em. Jestem bardzo zadowolona i mile zaskoczona niezwykle profesjonalnym podejściem!!

Read more

Najlepsze tłumaczenia i wspaniała obsługa. Pełen profesjonalizm polecam w 1000%. To jest biuro, które naprawdę pomaga a nie tylko liczy kasę. Ja tu na pewno wrócę. POLECAM.

Read more

Bardzo jestem zadowolony z usług, szybkość, profesjonalizm i bardzo dobry kontakt. Nic ująć nic dodać.

Read more

Szczerze polecam, korzystałem już 2 razy i na pewno w przyszłości też skorzystam, pełen profesjonalizm oraz bardzo dobry kontakt na każdym etapie zlecenia, oraz jego ekspresowe wykonanie. Do tego bardzo atrakcyjne ceny. POLECAM w 100%.

Read more

Świetna obsługa, profesjonalne podejście do sprawy i rewelacyjne ceny. Polecam serdecznie!

Read more

Lubię tę firmę bo wywiązuje się z tłumaczeń na czas a nawet wcześniej, miła i profesjonalna obsługa. Solidna firma.

Read more

Bardzo rzetelna firma, z, którą jako osoba prywatna współpracowałem przy okazji kilku drobnych jak i kilku większych zleceń… Wszelkie zlecenia rozwiązywanie indywidualnie do potrzeb klienta… Polecam

Read more